infopage
Czas realizacji zamówienia


Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 5 dni, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podana informacja o dostępności danego produktu w naszym magazynie. Wszystkie produkty oznaczone informacją „dostępny” posiadamy fizycznie w magazynie i wysyłamy do Państwa tuż po zaksięgowaniu wpłaty za zakup. W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty, które posiadamy fizycznie. Nie sprzedajemy produktów, które oznaczone są jako „niedostępny”.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna (Przelewy24) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 5 dni, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy i musi zostać potwierdzone. 

>>Formy płatności

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
Paczkomaty zazwyczaj dostarczają przesyłki w ciągu deklarowanych 2-4 dni roboczych.

>>Koszty dostawy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl