infopage
Czas realizacji zamówienia


Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 48h, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu. Rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia, kiedy zostanie zaksięgowana wpłata na koncie sklepu. (przy płatności zwykłym przelewem) 

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podana informacja o dostępności danego produktu w naszym magazynie. Wszystkie produkty oznaczone informacją „dostępny” posiadamy fizycznie w magazynie i wysyłamy do Państwa tuż po zaksięgowaniu wpłaty za zakup. W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty, które posiadamy fizycznie. Nie sprzedajemy produktów, które oznaczone są jako „niedostępny”.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna (Przelewy24) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność kartą - wybierając płatność PRZELEWY24, zostaniesz przekierowany do płatności online, gdzie możesz wybrać opcję płatności KARTĄ. Najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.


Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Przy wyborze płatności zwykłym przelewem, na wpłatę czekamy 48h, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. (w przypadku zamówień przed weekendem - ten czas zostaje wydłużony do pierwszego księgowania w kolejnym dniu roboczym)


Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy i musi zostać potwierdzone. 

>>Formy płatności

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
Paczkomaty zazwyczaj dostarczają przesyłki w ciągu deklarowanych 2-4 dni roboczych.

>>Koszty dostawy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl