product_producer

BOOKS AND FUN. Od początku istnienia poszerza grono odbiorców, zaspokajając potrzeby wiedzy, edukując i ucząc miłości do książek tworzą ambitną ofertę głównie dla najmłodszych odbiorców. Łączy tradycję z nowoczesnością. Książki Books&Fun cieszą się ogromnym zaufaniem czytelników, rodziców i nauczycieli. Produkcje są gwarantem pomysłowości, kreatywności a także tego na co stawia -  jakości. 

Tworzy książki, które uwielbiają dzieci i młodzież. To dla nich autorzy, pasjonaci w swoich dziedzinach,  tworzą książki ciekawe, kreatywne, a przede wszystkim pomagające w nauce lub przyswajaniu poszczególnych wiadomości. Ilustratorzy dokładają wszelkich starań, aby doskonale przygotowana merytorycznie treść wzbogacona była o kolorowe i piękne ilustracje.

Książki Books&Fun rozwijają osobowość, zachęcają do twórczego myślenia a przede wszystkim do rozwijania wyobraźni, tak potrzebnej w późniejszym wieku w edukacji czy w rezultacie w pracy. Wydawane pozycje nawiązują do najwyższych wartości, które powinien znać każdy człowiek, a więc do rodziny, tradycji, miłości, przyjaźni,  szacunku.

Pozycje edukacyjne przygotowane są zawsze w oparciu o aktualną podstawę programową nauczania na poszczególnych poziomach kształcenia, w szczególności przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, a także szkoły podstawowej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl