product_producer

Hagi baby – polskie, naturalne kosmetyki dla dzieci – stworzone z pasją

Kosmetyki stworzone dla dzieci powinny całkowicie wychodzić naprzeciw ich potrzebom – skóra najmłodszych cechuje się dużo większą wrażliwością i ma inne wymagania. Każda mama czuje odpowiedzialność związaną z zadbaniem o delikatne ciało dziecka i od pierwszych dni stara się dać swojej pociesze pełnię szczęścia. Między matką a dzieckiem wytwarza się niepowtarzalna, wyjątkowa relacja, której nie sposób opisać słowami. Ta unikalna więź pielęgnowana jest poprzez bliskość. Wspólne rytuały pielęgnacyjne powinny być dla mamy chwilami przepełnionymi czułością i być okazją, by zatroszczyć się o ciało dziecka z należytą dbałością. Pomagają jej w tym odpowiednie kosmetyki stworzone z miłości – Hagi baby. Zapraszamy do poznania lepiej tej marki.

Pomysł wprowadzenia marki Hagi Cosmetics zrodził się któregoś dnia w głowie pani Hanny, a następnie – stale dopracowywany i rozwijany wraz z córkami – przemienił się w zdobywającą coraz większe uznanie na rynku i rozgłos firmę.

Hagi baby, to dziecko jednej z córek p. Hanny. Marka stworzona przez mamę, której zależało na stworzeniu produktów odpowiadających delikatnej dziecięcej skórze. Gdy pojawiła się idea wypuszczenia linii kosmetyków pielęgnacyjnych, do pracy przyłączył się szereg mam i profesjonalistek w zakresie kosmetologii, pediatrii i chemii. To właśnie doprowadziło do pojawienia się pięciu kosmetyków, bazujących na wysokiej jakości olejach: konopnym, ryżowym, morelowym, makowym, migdałowym. Obfitują także w inne naturalne składniki, takie jak: aloes, oliwa z oliwek, jojoba, bawełna, masło kakaowe, panthenol, lanolina czy skwalan.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl