product_producer

Media Service Zawada jest czołowym na rynku polskim wydawcą książek i prasy dziecięcej oraz dystrybutorem atrakcyjnych produktów dla najmłodszych jak również dostawcą nowoczesnych rozwiązań reklamowych.

Sieć dystrybucyjna pokrywa teren całego kraju, a produkty są dostępne zarówno w kanale prasowym, nowoczesnym jak i tradycyjnym. Szeroki wachlarz różnorodnych publikacji „na każdą kieszeń” można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak również on-line (ksiazeczkibajeczki.pl, empik.com etc.). W nieustająco rozwijanym, pełnym atrakcyjnych nowości, portfolio wydawcy znaleźć można liczne formaty książek: kolorowanki, opowiadania, łamigłówki i zadania sprzyjające rozwojowi dziecka oraz publikacje prezentowe z atrakcyjnymi dodatkami np. w formie zabawek.

Media Service Zawada jest jedynym działającym w Polsce wydawcą, który w swojej ofercie łączy zarówno książki jak i czasopisma oparte na najpopularniejszych licencjach znanych dzieciom z ekranów telewizyjnych i kinowych. Konsekwentne budowanie spójnego portfolio pozwala na uzyskanie synergii w działaniach marketingowych związanych z promocją marek i produktów we wszystkich dostępnych kanałach przekazu marketingowego.

Media Service Zawada to również doświadczony Partner biznesowy pomagający budować zasięg działań promocyjnych skierowanych do dzieci i ich opiekunów. Doświadczeni specjaliści oferują wsparcie w budowaniu efektywnego mediaplanu, drodze od koncepcji do realizacji, efektywne działania reklamowe jak również niestandardowe aktywności w obszarze ATL i BTL (m.in. reklama w prasie, telewizji i internecie, custom publishing, katalogi reklamowe dostarczane bezpośrednio do konsumenta etc.).  

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl