product_producer

NumNum to amerykańska marka dziecięca założona przez rodziców – Douga i Jessicę, w 2013 roku w Atlancie. Firma nie tylko zapewnia innowacyjne produkty, które pozwalają czerpać radość z posiłków zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Założyciele marki mocno angażują się także w rozwiązywanie problemów społecznych, takich jak walka z niedożywieniem dzieci na świecie.  Jest wiele do zrobienia bo w takich sytuacji jest ponad 66 milionów dzieci.

A wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy to Doug i Jessica chcieli pomóc swojemu synkowi Conorowi, który kompletnie nie radził sobie z tradycyjną łyżeczką. Po kilku miesiącach i przetestowaniu praktycznie wszystkich dostępnych łyżeczek na rynku, rodzice postanowili rozwiązać problem na własną rękę. Kolejny rok przepełniony był szkicami, prototypami i konsultacjami z ekspertami do spraw żywienia dzieci. W końcu udało im się znaleźć skuteczne rozwiązanie. Podekscytowana para obserwowała jak synek po raz pierwszy podnosi dziwaczny sztuciec i bez wahania używa go zgodnie z przeznaczeniem!

Mimo że ich produkty są już dostępne na całym świecie, NumNum to wciąż malutka firma w porównaniu z gigantami w branży. Mają jednak mnóstwo wielkich, innowacyjnych pomysłów, które wyróżniają ich na rynku. Teraz Ty i Twoja pociecha możecie dołączyć do NumNumowej rodziny!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl